Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Bezpieczna firma w erze ransomware

Wrzesień 27

399zł

Opis szkolenia:

Warsztaty dla mniej technicznych osób mające na celu poszerzenie wiedzy o bezpieczeństwie i o zagrożeniach jakie mogą spotkać każdą z firm w XXI wieku.

Szkolenie to jest czymś więcej niż tylko podstawową dawką wiedzy o tym jak sprawdzić bezpieczeństwo w swojej firmie. Uczestnicy zapoznają się z technicznymi wektorami tych popularnych jak i bardziej wyszukanych ataków na ich środowiska. Warsztat prowadzony jest w formie prezentacji zagrożeń oraz dyskusji i wyjaśnień indywidualnych sytuacji zależnych od specyfiki branży z jakiej przyjdą uczestnicy. Każdy z nas słyszał o CRYPTOLOCKERACH czy PISHINGU, podamy Państwu rozwiązania jakie możecie zastosować w swoich firmach w celu minimalizacji zagrożeń jakie pojawiają się każdego dnia oraz jak w przypadku ataku na naszą firmę zabezpieczyć kluczowe zasoby. Przybliżymy również punkt widzenia CSO i innych osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i odpowiemy na pytanie czemu to jest takie drogie.

Zaprezentujemy schematy zabezpieczania naszej organizacji przed niechcianymi atakami oraz pokażemy jak podnieść renomę naszej firmy po przez ukazanie naszym klientom że jesteśmy bezpieczną firmą i dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i ciągłość naszej pracy.

Dla kogo:

Warsztat jest przeznaczony dla członków zarządów / prezesów oraz inwestorów. Osób które na co dzień nie mają styczności z bezpieczeństwem w swojej firmie a chciały by zrozumieć problemy z jakimi zmagają się ich działy bezpieczeństwa i przed jakimi wyzwaniami cała organizacja musi stanąć w obecnych czasach.

Cena szkolenia:
*399 PLN + 23% VAT/os.

*rabaty grupowe

Godziny warsztatu: 9:00-14:00

1.     Zagrożenia XXI wieku.
a.     Cryptolocery
b.     Pishing
c.     IOT
d.     Volt7
2.     Spam / Pishing jak się bronić przed nośnikiem zagrożeń XXI wieku
a.     Bezpieczeństwo protokołów mailowych
b.     DMARC
c.     Szyfrowane w tranzycie
3.     Skuteczność zabezpieczeń w firmie
a.     Sandboxing
b.     AV
c.     Monitorowanie https
4.     Najsłabszy punk bezpieczeństwa
a.     Facebok / LN i zagrożenia
b.     Rozmowa w metrze warta miliony
5. Jak sprawdzać osoby z którymi współpracujemy
a. Maltego i sprawdzanie osób
6.     Pytania i odpowiedzi

Przemysław Szulecki

IT Security Specialist Obecnie związany zawodowo z KMD POLAND współpracuje również z Fundacją Bezpieczna Cyberprzestrzeń. Związany z cyberbezpieczeństwem od ponad 7 lat. Prowadził i uczestniczył w projektach związanych z bezpieczeńsytwem dla różnych branż od paliwowej, doradczej przez ubezpieczeniowe i bankowe. Jego doświadczenie w różnych branżach pozwala na prowadzenie szkoleń oraz doradztwo dla zarządów, rad nadzorczych oraz współpracuje przy optymalizacji działań departamentów bezpieczeństwa oraz SOC i SAC. Prywatnie interesuje się rozwiązaniami IOT i ich bezpieczeństem oraz bierze udział w programach typu back bounty.

Rejestracja

Step 1 of 2

50%

Szczegóły

Data:
Wrzesień 27
Koszt:
399zł
Wydarzenie Categories:
,